Fototapety

Jest 260 produktów.

Wnętrze, w którym można się zakochać to takie, z określonym i niepowtarzalnym charakterem, w którym nie ma miejsca na szablonowe i nudne rozwiązania. Zapraszamy do świata fototapet, w którym aranżacja wnętrz to nie zadanie, ale dzieło o najwyższym wymiarze estetyki i nowoczesności.

Fototapety odmienią Twoje wnętrze

Doskonałe w swojej formule fototapety pozwalają na całkowitą zmianę charakteru pomieszczenia. Dzięki swojemu unikalnemu procesowi produkcji stwarzają dodatkową przestrzeń będącą niejako integralną częścią pomieszczenia. To wysublimowane i jednocześnie bardzo wyraziste fotoobrazy, które wzbudzają emocje i całą paletę doznań estetycznych. Fototapety sprawiają, że wnętrze przestaje być sztampowe, a staje się absolutnie oryginalne, zapamiętywane i przede wszystkim ulubione. Śmiało można powiedzieć, że są one sercem, w którym ukrywa się energia, rytm i radość.

Przełam nudę fototapetą

Prezentowane przez nas fototapety to prawdziwa tęcza różnorodności o wysokiej estetyce. Na wysokiej jakości fizelinie umieściliśmy wybitne aplikacje i obrazy, które zaspokoją nawet najbardziej wysublimowane gusta. Zadbaliśmy o różnorodną tematykę, a także nienaganne wykonanie. W palecie naszych produktów znajdują się fototapety do salonów i fototapety do pokojów dziecięcych. Nie brak także awangardy, klasycznej natury i intrygującej przestrzeni, która rodzi różne skojarzenia. Słowem — ubraliśmy w nowoczesność to, co sztuka ma w sobie najcenniejszego i sprawiliśmy, że fototapety nabrały nowatorskiej świeżości i kunsztownego wykonania.

Wszystko, co najlepsze - fototapety na ścianę

W naszym świecie znajdują się piękne pejzaże i industrialne mozaiki, ujmujące krajobraz, urocze uliczki oraz modne napisy. Nie brak nam fantazji w tworzeniu, dzięki czemu nasza oferta niezmiennie się poszerza, trafiając w potrzeby współczesnej aranżacji wnętrz.

Dbamy o wysoką jakość naszych produktów, dlatego nasze fototapety są wykonywane na wytrzymałej i odpornej fizelinie. To sprawia, że można je montować w różnego rodzaju pomieszczeniach — pokojach, kuchniach, łazienkach, biurach czy sklepach. Czar fizeliny ukryje drobne niedoskonałości ściany, czyniąc ją perfekcyjną w każdym wymiarze. Wielowymiarowość naszych produktów pozwala na dowolną kreację wnętrza, poszerzenie i pogłębienie jego przestrzeni.

Wodoodporny druk w połączeniu z wysoką rozdzielczością druku powoduje, że fototapety naszego autorstwa wyróżniają się głębią i trwałością kolorów oraz niespotykaną wyrazistością obrazu. Do ich produkcji używamy wyłącznie bezpiecznych i ekologicznych materiałów. Fototapety są zapakowane w bezpieczną tubę i są łatwe w montażu.

Zapraszamy do przestrzeni, w której obraz nabiera nowego, piękniejszego wyrazu.

Showing 1 - 24 of 260 items
Zamknij
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.