Fototapety miasta

Jest 276 produktów.

Fototapety miasta.

Największe miasta, najwyższa jakość - wypróbuj nasze fototapety!

Zabytki architektury minionych wieków, ogromne billboardy, migające neony, światła samochodów i ulicznych latarni. Mosty, parki, małe kafejki serwujące espresso, tłumy ludzi spieszące do swoich zajęć. 

Fascynujący klimat wielkich miast świata uwodzi nie tylko ich mieszkańców. By się w nim zanurzyć, nie musisz organizować urlopu i kupować biletu na samolot. Wystarczy, że sięgniesz po fototapety z miastami, które przemienią Twój salon czy sypialnię w tętniące życiem serce wielkiej metropolii.

Fototapety miasta - Europa na wyciągnięcie ręki

Paryż - miejsce pielgrzymek turystów, artystów i miłośników mody. Fototapeta ze słynną wieżą Eiffela, Łukiem Triumfalnym czy Grand Palais pozwoli domownikom poczuć się jak arystokraci z Hotelu Lambert u progu nowej epoki. Tęskniącym za słoneczną Italią proponujemy fototapety z zabytkami Rzymu lub Wenecji. Wysokiej jakości zdjęcia przeniosą ich na chwile na ulicę prowadzącą do rzymskiego Koloseum, brukowaną jeszcze w starożytności, lub pomiędzy urokliwe pałace weneckich dożów, gdzie wciąż słychać gwizdy gondolierów, pływających wąskimi kanałami. 


Fototapety miasta - cały świat w Twoim domu

Wśród możliwości, jakie oferują nasze fototapety miasta kontynentalnej Europy to dopiero początek. Precyzyjna technologia druku cyfrowego sprawia, że wizerunki znanych światowych metropolii odwzorowano na fototapetach z detaliczną dokładnością. Ścianę pokoju dziennego może rozświetlić zachwycająca sylwetka Hagia Sophia. Mosty Golden Gate czy Bay Bridge odmienią pokój nastolatka, marzącego o wyprawie do Stanów. Panorama australijskiego Sydney pozwoli na wieczorny relaks wśród planów na następne wakacje.


Fototapety - wrażenie przestrzeni

Niewielkie pomieszczenia również zyskają na zastosowaniu fototapet. Fototapety miasta to nie tylko znane budowle i zabytki kultury, ale też imponujące rozwiązania architektoniczne, które optycznie zmienią perspektywę we wnętrzach. Drewniany most, z którego można spojrzeć w stronę zachodzącego słońca, chmury przepływające nad smukłymi sylwetkami wieżowców czy marmurowy korytarz, ciągnący się w nieskończoność - to jedne z wielu propozycji, by zwykły pokój uczynić ogromną przestrzenią.

Showing 1 - 24 of 276 items

Informacja

    Block title

    Visit our blog

    Zamknij
    Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.