Obrazy na korku

Jest 121 produktów.

Obrazy na korku to ciekawy dodatek do wnętrza dla wszystkich tych, którzy poszukują nietuzinkowej ozdoby pomieszczenia. Tym, co się wysuwa na pierwszy plan, jeśli chodzi o obrazy na korku, to oczywiście surowiec, z którego są one wykonane. Korek jest materiałem naturalnym i całkowicie ekologicznym. Dlatego bez przeszkód, mogą go używać również ci, którym zależy na ochronie środowiska naturalnego.

Fotoobrazy na korku

Nasze tablice korkowe dostępne są w wielu wzorach i kolorach. Dzięki czemu bez przeszkód można dobrać odpowiedni dodatek dla swojego wnętrza i według swoich upodobań. Interesujące wzory sprawiają, że obraz na korku jest nie tylko ciekawą dekoracją, ale również taką, którą można wykorzystać na rozmaite sposoby. Mimo obrazów tablica korkowa nadal pozostaje w pełni użyteczna. Bez problemu można na niej w dalszym ciągu - jak do zwyczajnych tablic korkowych - przyczepiać pinezki, notatki, zdjęcia, czy też oznaczać odwiedzone miejsca na mapie lub planować przyszłe podróże.

Fotoobrazy drukowane na naturalnym korku to znakomity pomysł na ozdobę zarówno pokoju dziecięcego i młodzieżowego, jak i profesjonalnego gabinetu. Będą one z pewnością interesującym uzupełnieniem wnętrza i nadadzą mu odrobinę więcej koloru.

Ostrość obrazu

Fotoobrazy drukowane na korku charakteryzują się wysoką rozdzielczością. Jest to zasługa zarówno odpowiedniego druku, jak i rodzaju płótna, które jest wykorzystywane do przyjęcia obrazu. Płótno nakładane jest na tablicę korkową, co pozwala użytkownikom cieszyć się oryginalnie wyglądającym i praktycznym dodatkiem do wnętrza. Połączenie kilku kluczowych elementów w drukowaniu fotoobrazu na korku powoduje, że możemy cieszyć się grafikami w idealnej ostrości i zachowaniem pełnej głębi kolorów.

Trwałość koloru

Wykorzystane do zadrukowania korku barwniki są odporne na blaknięcie. Nie poddają się działaniu promieni UV, dzięki czemu kolor obrazu pozostaje niezmienny nawet przy długiej jego ekspozycji na słońce.

Lekki i praktyczny

Obrazy na korku są idealne do nawet tych wnętrz, w których nie można pozwolić sobie na wieszanie ciężkich, naściennych ozdób. Są bardzo lekkie, dzięki czemu bez problemu można je przenosić. Dodatkowo do ich montażu nie jest wymagane nawet wiercenie dziur w ścianie.

Nasze obrazy są od razu gotowe do zawieszenia. Fotorealistyczna grafika jest umieszczona również na bokach korku, dlatego nie wymaga on żadnych dodatkowych ram.

Showing 1 - 24 of 121 items
Zamknij
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej.